Gürcistan Gezilecek Yerler Video

Gürcistan Gezilecek Yerler Video
15 May
3:47

Tam 1 yıl önce Başak, Başaran, ben “Gürcistan’a sadece 3 günlüğüne gidilir” diyerek planlamalara başlayıp, sonra 19 Mayıs tatilini fırsat bilip, sağlam bi köprü ile tüm haftayı birleştirerek 9 gün gezmiştik. Sadece Tiflis ve Batum ile sınırlı kalmayıp, Telavi‘de şarap bağlarına, Kazbegi‘nde dağlara, Gori‘de Stalin’in müzesine, Kutaisi‘de Prometheus Mağarasına kadar gitmiştik. Gürcistan Gezilecek Yerler ile ilgili video hazırlayalım dedik.

Tahminimden güzel ve güvenli bir ülke olan Gürcistan’a bu sene de 2. kez gitme fırsatı doğunca hayır demedim. Artık çalışmıyorum, ama yine 19 Mayıs tatiline denk gelen Gezimanya etkinliğinde 4 gün Batum gezeceğiz. Geçen sene zamanımız yetmeyip de gidemediğim yerler de bu sene tamamlanacak.

Ucuna, geçen sene gidemediğim Svaneti’yi de eklesem mi diye düşündüm, ama Avrupa’nın en yüksek yerleşim yerlerinin olduğu bu noktaya mevsim itibariyle şimdilik gitmek zor olur diye vazgeçtim. Dağ dediniz mi Haziran-Ağustos arası gitmek lazım.

Tiflis, Telavi, Kazbegi, Gori, Kutaisi, Batum ile ilgili detaylı yazıları yakında paylaşacağım. Şimdilik geçen seneki Gürcistan yolculuğumuzdan sahneleri, Başaran’ın yapımı ile izleyebilirsiniz. Gürcistan Gezilecek Yerler Video son sahnesini izleyen herkes kopuyor 🙂

Gürcistan Gezilecek Yerler Video

 

GÜRCİSTAN’A NASIL GİDİLİR?

GÜRCİSTAN GEZİ REHBERİ

 

Gürcistan Gezilecek Yerler Video ile ilgili sorularınızı, deneyimlerinizi, olumlu-olumsuz eleştirilerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazabilirseniz; beğendiğiniz yazılarımı sosyal medyada paylaşabilirseniz çok sevinirim.

 

Herkese iyi gezmeler tozmalar

Burcu Canbulat

www.gezitozu.com

 

Seyahat Tarihi: 16-25 Mayıs 2014 ve 16-19 Mayıs 2015

Yazı Tarihi: 15 Mayıs 2015

 

« »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? Tıklayın, Abone olun :)

%d blogcu bunu beğendi: