BKM EXPRESS’TEN 1.000.000 THY MİLES&SMİLES MİLİ

BKM EXPRESS’TEN 1.000.000 THY MİLES&SMİLES MİLİ
18 Eki
10:34


BKM EXPRESS’TEN 1.000.000 THY MİLES & SMİLES MİLİ

 

Bugüne kadar kredi kartı kampanyalarını takip edip, puan biriktirip, bedavaya gelen uçuşlar yapmışlığım vardır bilirsiniz. Şimdi de BKM Express çekilişiyle Türk Hava Yolları’ndan toplam 1.000.000 Miles&Smiles mili kazanacak 10 şanslı kişiden biri de siz olabilirsiniz. Nasıl mı?

03.10.2015 ile 31.10.2015 tarihleri arasında BKM Express üzerinden alışveriş yapacaksınız; yaptığınız her alışveriş başına 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Kazanırsanız miller THY Miles&Smiles hesabınıza yüklenecek, sonra da THY ağındaki dünyanın herhangi bir köşesine uçacaksınız.

BKM Express nedir derseniz kısaca açıklayayım. Günümüzde kredi kartı kullanmayan var mı? İnternet üzerinden alışveriş yapmak da çok kolay mı geliyor? Kredi kartı bilgilerinizi açık bir şekilde internete girmenin çok güvenli olmadığını düşünürsek bir çözüm bulmak lazım. Türkiye’de 1 milyon kişi çözümü bulmuş. BKM Express yani Bankalararası Kart Merkezi’nin sunduğu dijital cüzdan ile kredi kartı bilgilerinizi girmeden internet üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabiliyor, hatta para gönderebiliyorsunuz.

BKM Express sitesi üzerinden, herhangi bir ek ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Ulaşımdan tekstile, gıdadan kitap alışverişine kadar farklı boyutta alışveriş imkanı yaratan BKM Express’e akıllı cihazlarınıza indireceğiniz uygulama ile ulaşmak çok kolay. Alışveriş yaptığınız markanın taksit seçenekleri, bankanızdan puan toplama ve harcama imkanları aynen devam ediyor.

Türkiye’nin büyük bankaları ve alıveriş yaptığınız birçok marka BKM Express sistemine üye olduğu için artık cebinizde nakit para ya da kredi kartı taşımanıza da gerek yok.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

BKMExpress

« »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni yazılardan haberdar olmak ister misiniz? Tıklayın, Abone olun :)

%d blogcu bunu beğendi: